Poll - Ai de gand sa te reapuci pe server?

Ai de gand sa te reapuci pe server?

Da
9
90%
Nu
0
Niciun vot
Poate
1
10%

Voturi totale: 10

Syko
Smecher de smecher mafiot
Smecher de smecher mafiot

Poll - Ai de gand sa te reapuci pe server?

Mesaj de Syko »

Salutare tuturor.
Avand in vedere ca primul poll facut in acest sens a fost un fail, m-am decis sa fac altul.

Dupa cum stiti am rescris sursa modului, am adaugat chestii noi, am optimizat serverul si am acceptat una dintre propunerile pentru a readuce activitatea pe server, un calendar de evenimente.
In acest topic/poll vreau sa stiu tot despre ce ar fi nevoie sa fac sa va reapucati de server.
Orice ganduri, idei, propuneri aveti, lasati reply aici.

Rog seriozitate la acest poll si v-as ruga ca cei ce votati sa lasati un reply.

Multumesc!
Discord: Syko#1337
Imagine
Imagine
Chimie

Re: Poll - Ai de gand sa te reapuci pe server?

Mesaj de Chimie »

In limita timpului disponibil, o sa ma reapuc de server. Bafta all si sper sa redevenim ce am fost o data
:wtf:
Denis MH
Semi God - Curva de calitate
Semi God - Curva de calitate

Mesaj de Denis MH »

Idee: Daca tot zici ca se vor face evente curand ma gandeam sa adaugi titluri noi pe forum atat cat si pe server si gradul de Spargator de oase sa fie dat mai departe ,un event de box saptamanal (in weekend) pentru obtinerea/protejarea acelui titilu.
Adaugarea de titluri noi EX: Rege pe kiluri(cel care are cel mai multe kiluri pe server(adunate),CT-ul Sef(cel care se descurca cel mai bine la ct),Stapan pe inchisoare(cel care omoara ct-ul cel mai des) etc...(ce am zis aici este ceva venit pe moment)
Evident cei care au aceste grade vor avea un mic avantaj EX: CT-ul sef va avea 4 folosiri de /guns ,Stapan pe inchisoare va avea 2 folosiri de shop (unele iteme din shop vor fi restrictionate deoarece ar fi prea op), Rege pe kiluri va avea un escape cell de 2 ori pe mapa.
Si am scris mai sus ca va aparea si pe server titlul la /who cat si la tag cu prescurtare.

Este doar o mica idee si ma gandeam ca ar fi destul de misto sa fie pe server ,asta + ca nu stiu daca va fi posibil deoarece nu stiu script totul va ramane la decizia lui syko daca poate sau/si vrea sa faca asta

P.S: Optiunea de Event On de la S-God in sus si comanda de a da credite (stiu ca nu va face asta dar... sa fie acolo :) si la cel mai mic abuz la comenzile acestea direct WARN)

MULTIMEA ARE PUTEREA

Syko da reply la asta si zi parere :x :x :x
RULEAZA,APRINDE,TRAGE,REPETA

Imagine Imagine Imagine
Troleasca

Mesaj de Troleasca »

Mi-se pare o idee foarte buna PRO sper sa o adauge syko :forever_alone_crying: :pro:
CataLynHD
Barosan de barosan
Barosan de barosan

Mesaj de CataLynHD »

Zic sa dati boost
Liderul grupului Barosanii !
Grupul de discord al serverului este:
https://discord.com/invite/P5KkPq8

Imagine

Imagine

Imagine
Scrie răspuns